Sanok

 • Pro-Forma Studio Projektowe

  Pro-Forma Studio Projektowe, firma założona przez Magdalenę Kowal -Wędzicha i Wojciecha  Wędzichę w maju 2010 roku, jestpracownią specjalizującą się w projektowaniu architektoniczno -budowlanym w różnych skalach: urbanistyka, architektura, wnętrza,konstrukcje inżynierskie.Magdalena Kowal – Wędzicha, absolwentka WA PolitechnikiKrakowskiej. Praktykę zawodową zdobywała w kraju i zagranicą.Wojciech Wędzicha, absolwent WIL Politechniki Krakowskiej,Technische Universität München. Doświadczenie zawodowe zdobywał wkrajowych oraz zagranicznych biurach projektowych.
  ul. Kaczkowskiego 6 Sanok
 • Atelier11 Reklama, malarstwo, projektowanie wnętrz

  Witam w moim internetowymatelier i zapraszam do jego obejrzenia. Jest tutaj malarstwoolejne, akwarela, rysunek oraz fotografia. Tematy zróżnicowane, odpejzaży i martwej natury przez architekturę po portrety igadżety. Nowe prace będą pojawiały się na bieżąco.
  1 Sanok
 • Siedziba pracowni oraz jej adres korespondencyjny

  W ofercie pracowni znajdują się:Realizacja projektów architektoniczno-budowlanychwszelkich obiektów budowlanych (bez ograniczeń na ichpowierzchnię) oraz adaptacje budynków istniejących, jak równieżprojekty dachów.Dodatkowo organizowane są zajęcia przygotowawcze dla osóbchcących zdawać na studia architektoniczne. Więcej informacjitutaj.
  ul. Chabrów 1 Sanok
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Sanok