Architekci krajobrazu - Poznań

 • Rysunek Architektura Kurs rysunku, nauka rysowania

  RysunekArchitektura to poznańska PracowniaRysunku, Malarstwa i Architektury, szkoła edukacji artystycznejprowadząca profesjonalne, przygotowujące do egzaminów -kurs rysunku, lekcje rysunku oraz kursyrysunku i malarstwa. Nasze kursy rysunku i malarstwa wpełnym inspiracji mieście Poznań, przygotowują doplastycznych egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe w kraju i zagranicą. Nasza Pracownia prowadzi również hobbystyczne kursyartystyczne dla gimnazjalistów i dorosłych w formie warsztatówplastycznych warsztaty rysunkowe i malarskie. PracowniaRysunekArchitektura została założona w 2009 roku ijest prowadzona przez dwoje architektów,…
  Półwiejska 3 Poznań
 • Tillia Pracownia Architektury Krajobrazu

  Projektowaniem ogrodw zajmuj si od 2000 r., w tym czasiezaprojektowaam ponad 100 ogrodw.Moja praca jest moj pasj, co daje ciekawe efekty w praktyce ipozwala na zrealizaowanie siebie.Projektuj niekonwencjonalne, indywidualne ogrody wynikajce zcharakteru architektury budynkw, otoczenia oraz potrzeb i upodobainwestora.Wsppracuj z profesjonalnymi firmami wykonawczymi.
  Pl. Ratajskiego Cyryla 1 Poznań
 • B Green-Pracownia Projektowania Przestrzeni Magdalena Chrostowska

  Świadczymy usługi w zakresie projektowania:terenów zieleni miejskiej: parków, zieleńców, skwerów, zieleniprzydrożnej i przyulicznejzieleni osiedlowej dla kameralnych osiedli nowoczesnych orazstarszych dużych blokowisk zielenireprezentacyjnej i rekreacyjnej na terenie zakładów pracy, firm,obiektów użyteczności publicznejogródków piwnych, dziedzińców i patio zieleni sezonowej itrwałej na tarasach i balkonach rekreacyjnych iwypoczynkowych terenów zieleni (ośrodków wczasowych, leśnych polan,pól biwakowych, gospodarstw agroturystycznych)
  Ul. Darżyńska Poznań
 • CUBE 27 Architecture

  „Twórczy projekt to podstawa każdego budynku. Niezależnie od tego, czy chodzi o rezydencję prywatną czy o dużą inwestycję handlową, architekt jest często kluczową postacią w realizacji marzeń budowlanych”.
  ul. Rolna 45B/19; Poznań Poznań
 • Pracownia Architektury Krajobrazu GINKGO

  Pracownia Architektury Krajobrazu G I N K G OFirma ogrodnicza z siedzibą w Poznaniu działająca na polskim rynkuod 1997 roku zajmuje się projektowaniem i budową ogrodów orazterenów zieleni. Celem firmy jest kreowanie wyjątkowychi niepowtarzalnych założeń ogrodowych oraz stosowanie w ichrealizacji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych iproduktów najwyższej jakości.Nasze realizacje staramy się dostosować do oczekiwańi możliwości inwestorów.Do chwili obecnej firma ma w swoim dorobku 212 realizacji. Wszystkim zainteresowanym klientom oferujemy:- Projekty ogrodów i…
  Ul. Kościuszki Tadeusza 2 Poznań
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Poznań