K&K Pracownia Projektowania Wnętrz Kamila Oczyp-Kromska

Kontakt email, www
Chmielna 32
65-261 Zielona Góra , woj. Lubuskie

K&K Pracownia Projektowania Wnętrz pomoże Ci odnaleźć niepowtarzalne rozwiązania. Bazując na Twoich upodobaniach i potrzebach opracujemy wspólnie projekt wnętrz Twoich marzeń. Korzystając z usług architekta wnętrz oszczędzisz nie tylko swój czas. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu opracujemy dla Ciebie ekonomiczny kosztorys. Pamiętaj, że nie musisz wydawać majątku, aby mieć niezwykłe wnętrza w Twoim domu lub biurze. Nie martw się kolorystyką, czy doborem konkretnych produktów. W ramach projektu otrzymasz pełną specyfikację materiałów wykończeniowych. Projekt pozwoli Ci podjąć świadome decyzje oraz uniknąć wielu pomyłek w trakcie realizacji. Podczas spotkań wybierzemy najlepszy układ funkcjonalny projektowanego pomieszczenia, omówimy kolorystykę ścian, materiały na podłogę, wybierzemy meble, lampy, dodatki i dekoracje. Podjęcie decyzji w kwestii koloru i układu ułatwią wizualizacje projektowanych wnętrz.

ZAPRASZAM

www.kk-wnetrza.pl
www.facebook.com/kkwnetrza

O nas

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Zielonej Górze. Ukończyłam z wyróżnieniem kierunek Architektura Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Doświadczenie zdobyłam w firmach zajmujących się projektowaniem wnętrz oraz nadzorem wykonawczym. Odkąd pamiętam cechowała mnie głęboka wrażliwość na sztukę i wzornictwo. Każdego dnia szukam nowych inspiracji i pomysłów na aranżacje wnętrz. Jednocześnie zawsze stawiam na logiczne, proste i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. To naturalne w moich projektach.

Kameralny charakter K&K Pracowni Projektowania Wnętrz sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Pamiętaj jednak - moje duże doświadczenie i umiejętności pozwolą wykonać każdy, nawet największy projekt. Jako architekt wnętrz chcę, abyś żył i pracował w miejscu, które jest funkcjonalne i odzwierciedla Twoje osobiste upodobania oraz styl. Z moimi pomysłami i zaangażowaniem wspólnie stworzymy Twoją prywatną przestrzeń. Zaprojektuję dla Ciebie nowe i wygodne wnętrze, abyś cieszył się większym komfortem życia.

Zapraszam do współpracy

Kamila Oczyp-Kromska,
architekt wnętrz