NowaConcept

Kontakt email, www
Wesoła
50-524 Wrocław , woj. Dolnośląskie

Słuchamy Klienta, uwzględniamy jego potrzeby, realizujemy marzenia przekładając je na funkcjonalne i możliwe do zrealizowania rozwiązania dzięki czemu każdy nasz projekt jest wyjątkowy bo „szyty na miarę” konkretnego zleceniodawcy. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakoœci dokumentacji projektowej - pozwala to zminimalizować nieporozumienia i przypadkowe rozwiązania pojawiające się w trakcie wykonywania prac budowlanych.

Na wykonany przez nas kompletny projekt wnętrz składają się następujące elementy:

 • inwentaryzacja stanu istniejącego pomieszczeń
 • koncepcje rozwiązań funkcjonalnych przedstawione w formie rzutów
 • wybrane koncepcje przedstawione w formie wizualizacji komputerowych
 • rysunki szczegółowe przedstawiające wybrane rozwiązania - rzuty, widoki ścian, detale
 • dobór materiałów, urządzeń sanitarnych, mebli, kolorystyki oraz innych elementów wykończenia wnętrza
 • projekt instalacji elektrycznych oraz oświetlenia wraz z propozycją opraw oświetleniowych
 • propozycje dostawców elementów wyposażenia wnętrza i wykonawców robót budowlanych
 • zestawienie materiałów budowlanych typu płytki, parkiet oraz innych elementów wyposażenia wnętrza

Projekt wykonany jest w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy i zawiera wszystkie informacje potrzebne do wykończenia wnętrz w formie opisu, wizualizacji i rysunków, łącznie z zestawieniami materiałów oraz miejsc gdzie dokonać zakupów.

Współpraca podzielona jest na trzy etapy - pierwszy etap to inwentaryzacja, omówienie wytycznych dotyczących projektu i wstępne koncepcje w postaci rzutów. Po wybraniu ostatecznej koncepcji układu funkcjonalnego wykonujemy wizualizacje wszystkich pomieszczeń (etap 2) i omawiamy szczegóły projektu. Proponujemy materiały, kolorystykę, elementy wyposażenia wnętrz, oświetlenie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przygotowujemy dokumentację w postaci rysunków wykonawczych i opisu (etap 3).

Nad każdym projektem sprawujemy nadzór autorski – sprawdzamy czy prace budowlane są prowadzone zgodnie z projektem, w razie potrzeby wyjaśniamy wątpliwości.

Oferujemy również usługę nadzoru wykonawczego polegającą na organizacji całego przedsięwzięcia, koordynacji wykonawców i podwykonawców, dokonywaniu zakupów, organizacji transportu materiałów, wyborze drobnych akcesoriów i dekoracji.

Architekci wnętrz

Biura

Architekci

Specjalizacje:

 • Architekci wnętrz
 • Biura
 • Architekci

O nas

Pracownia projektowa "NowaConcept" powstała w 2006 roku na bazie doświadczeń zdobytych w latach wcześniejszych oraz w wyniku chęci rozwijania pasji jaką jest tworzenie architektury wnętrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu architektury wnętrz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych. Zajmujemy się również wykonywaniem projektów budowlanych przebudowy wnętrz lokali i budynków oraz zapewniamy pomoc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych pozwoleń, zaświadczeń i opinii związanych z inwestycją.

Oferujemy kompleksową usługę nadzoru nad całym przedsięwzięciem - począwszy od załatwiania formalności, poprzez inwentaryzację i projekt a skończywszy na nadzorze autorskim i wykonawczym. Współpracujemy z projektantami oraz wykonawcami różnych branż, zapewniając usługę na wysokim poziomie na każdym etapie inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.