Mazowieckie

 • Skorupski Studio - Projektowanie wnętrz

  None
  aleja Prymasa Tysiąclecia 48a lok. 57 Warszawa
 • Make New

  - Projekt obejmuje inwentaryzację oraz kompletną aranżację wnętrza, wliczając w nią ergonomiczne rozłożenie stref z uwzględnieniem przebudowy ścianek działowych, rozrys mebli, usytuowanie oświetlenia, elektryki oraz kolorystykę. - Skrócona wersja współpracy może ograniczyć się do jednego z etapów w zależności od zaawansowania prac i potrzeby, np. do ergonomicznego rozłożenia stref w domu czy do zaprojektowania mebli wraz z opisem technicznym. - Wynik końcowy przemyśleń przedstawiony jest w formie dokumentacji technicznej (rzuty,…
  29 Listopada Nowy Dwór Mazowiecki
 • Biuro Projektowe Architekt Radom

  Ponad 15 lat doświadczenia. 22 tysiące gotowych projektów domów. Zapraszamy do współpracy.
  ul. Żeromskiego 56 Radom
 • Perfect Space

  Oferujemy: profesjonlane projekty wnętrz mieszkalnych i biurowych, kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkań i lokali usługowych pod klucz (wykonawstwo, logistyka, dostawy, zakupy, nadzory), zabudowy stolarsko-meblowe pod wymiar, zabudowy LED, systemy Audio-Video, fototapety, grafiki ścienne, wszelkie prace końcowe, usługi spoecjalne i sprzątanie "po", opiniowanie i pomoc w świadomym zakupie mieszkania.
  Bruzdowa 100E, lok.1 Warszawa
 • MYSPROJEKT PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

  Zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz, poprzez swoje prace chciałbym zaprosić Państwa do współpracy.Wykonam dla Państwa na indywidualne życzenie, kompleksowo projekty wnętrz, całych mieszkań jak i domów. Pomogę również przy pojedyńczych aranżacjach takich jak: projekty kuchniprojekty łazienekprojekty salonówprojekty mebli tj szafy, garderoby, spiżarnie itp.Jestem w stanie w konkurencyjnych cenach zaproponować Państwu:szafy i meble na wymiarelementy wyposażenia wnętrz i wystrojudobór wykonawców i producentównadzór nad projektem i koordynacja wszystkich prac  Współpracuję z ekipą remontową, która jest…
  Zegrzyńska 11a Legionowo
 • A&J ARCHITEKCI

  A&J architekci - grupa kreatywnych architektów tworząca ponadczasowa architekturę, wykorzystująca w swoich projektach nowoczesne technologie. Tworzymy indywidualne projekty stworzone dla konkretnego miejsca i potrzeb  Inwestora. Cechuje nas niepowtarzalność realizowanych projektów.
  Drogowa8 Warszawa
 • MKdezere

  Firma MKdezere zajmuje się projektowaniem wnętrz w Warszawie oraz okolicach oraz oferuje projekt on-line.
  Zielone Zacisze 1/254 Warszawa
 • Architekt krajobrazu Warszawa - Koncepcja zieleni

  Architekt krajobrazy Warszawa - koncepcjazieleni.pl Oferujemy wszystko co możesz sobie wyobrazić z zielenią w Twojej najbliższym otoczeniu. Projektowanie ogrodów Projektowanie balkonów i tarasów Zieleńwe wnętrzach, wertykalne ogrody ogrody na dachu, zielone dachy mała architektura permakultura - ekologiczne ogrody leśne wykończenie - kostka brukowa, beton architektoniczny Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  ul. Kubusia Puchatka 8 Nadarzyn